KROUŽKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019 

 

pondělí :

ANGLIČTINA I.   :   13:00 – 13:45 hod.

ANGLIČTINA II.  :   14:00 – 14:45 hod.

Jedná se o představení anglického jazyka hravou formou s písničkami, obrázky a dětskými hrami. Děti používají učebnici, která je v ceně kroužku. Angličtina II není pro pokročilé, z hlediska dosavadních znalostí je jedno, jaký čas pro své dítě zvolíte.                                                   - Doporučujeme především dětem, které mají dobře zvládnutou češtinu  a její výslovnost.

cena : 1000,- Kč / pololetí nebo 1800,- Kč / rok

.............................................................................................

 

úterý :

JOGA PRO DĚTI : 13:00 – 13:45 hod.

Jóga pro děti se zaměřuje na pozice podporující zdravý tělesný i duševní vývoj. Rozvíjí fantazii, soustředění, zlepšuje držení těla, pružnost a koordinaci. Pomocí příběhů, děti ztvárňují různé symboly - zvířátka, učí se poznávat své tělo a jeho možnosti. Je hravá a kreativní. Hodina obsahuje relaxační a dechové techniky pro harmonizaci těla.                                  - hodinu vede Eva Šebestová - certifikovaná lektorka jógy

cena 1050,- Kč / pololetí nebo 1800,- Kč / rok

.............................................................................................

 

středa :

SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA I.    : 13:30 – 14:15 hod.

SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA II.  :  14:45 – 15:30 hod.

Sportovní školička probíhá v naší tělocvičně s naším vybavením. Jedná      se o všeobecně sportovní kroužek, kde si děti zahrají pohybové hry, vyzkouší základy běžných sportů a lehké atletiky.                                    - Čas od 13:30 není příliš vhodný pro děti, které po obědě usínají, proto prosíme rodiče o zvážení času, který zvolíte.

cena 850,- Kč / pololetí nebo 1500,- Kč / rok

............................................................................................. 

 

čtvrtek :

POVÍDÁLEK  :   13:30 – 14:15 hod.

Posílení oromotoriky a správné artikulace. Rozšíření slovní zásoby. Upevnění větného spojení a práce s dechem. Rozvíjení a posílení grafomotoriky. Osobnostní rozvoj každého dítěte. Kroužek je určen        pro děti od 3 do 5 let. Hodinu povede logopedický preventista, zkušený pedagog. Děti budou formou specifických zábavných her a cvičení, písniček a říkadel rozvíjet mateřskou řeč. Součástí hodiny budou              i grafomotorická cvičení pro přípravu na školu.

cena 900,- Kč / pololetí

............................................................................................. 

 

Přihlašování do kroužků bude možné od pátku 14.9. do pátku 21.9. ve školce v ředitelně nebo u paní školnice Helenky Chlubnové          ( v případě potřeby také na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ). Následně bude třeba ještě děti na kroužky ANGLIČTINA I. + II. a SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA I. + II. přihlásit v DDM Ulita dle dalších instrukcí.

V situaci, kdy bude více zájemců o některý z kroužků než je počet míst, určí ředitelka, které děti budou na kroužek chodit a to dle následujících kriterií :

   -  dítě, který má zapsaný jediný kroužek

   -  dítě, které je starší než jiné zapsané děti

   -  pořadí přihlášených dětí

Dále se přihlíží ke konkrétní situaci v kroužku ( počet přihlášených dětí z mikrotříd nemůže být většinou vyšší než 2 děti v kroužku - lektoři nejsou speciální pedagogové a je nutno na ně brát ohled ). 

Platby kroužků budou od potvrzení přihlášení ( cca od úterý 25.9. )    na účet DDM Ulita či hotově / na účet lektorkám kroužků POVÍDÁLEK      a JOGA PRO DĚTI.                                                                          Pokyny k platbě obdržíte taktéž v úterý 25.9.2018.

Mateřská škola Milíčův dům, Praha 3, Sauerova 2/1836 - idatabaze.czMateřské školy - idatabaze.cz